Kariéra

Neustále hledáme nové posily no našeho týmu. Aktuálně nabízíme následující pracovní příležitosti:

Technik výroby, projekce a příprava dřevostaveb

Požadavky:
minimálně střední průmyslová škola dřevařská popř. stavební, práce v programu SEMA výhodou, znalost CAD programů nutná pro orientaci v projektové dokumentaci, vztah ke stavebnictví a technickému kreslení, ochota učit se nové věci, časová flexibilita, zodpovědnost

Náplň práce:
příprava podkladů pro výrobu a montáž dřevostaveb

Nabízíme:
zázemí stabilní firmy, firemní akce a vzdělání v oboru, 1x ročně mimořádná prémie, obědy a nápoje zdarma, 4 týdny placené dovolené, proplácení přesčasů

Nástup:
možný ihned

Kontakt:
+420 731 455 403 (p. Hořejší)

Tesař, truhlář, zedník a pomocný dělník

Požadavky:
spolehlivost, pracovitost

Nabízíme:
zázemí stabilní firmy, 100% zaučení na danou pozici, roční bonusy, možnost práce na IČ nebo brigádně

Nástup:
možný ihned

Kontakt:
+420 603 569 922

Máte zájem u nás pracovat? Kontaktujte nás na uvedených číslech nebo použijte kontaktní formulář.