Písemné reference

p. Teichl napsal:Pasivní dům funguje suprově. V den ,kdy nám v sedm hodin ráno vypadla na celý den elektřina byla teplota ráno 25 stupňů, v 17 hodin byla teplota již 27 stupňů a to jsme ještě museli větrat.A to vše jen díky sluníčku, i sousedé se u nás zahřívali

p. Bláhovcová napsala:

Již nějaký čas bydlíme v našem vysněném domečku, který nám postavila firma HK Dřestav s r o.Vybrat tu správnou firmu, není v dnešní době vůbec jednoduché. A tak mě napadlo , že by bylo fajn se o naše zkušenosti se stavbou podělit. Již na první schůzce s panem Janoušem, který zastupuje firmu pro region Praha a Střední Čechy, jsme věděli, že jsme na správném místě. Stačilo pár slov a před očima jsme měli náš vysněný dům. Samotná stavba byla již pod dozorem pana Kubína, takže nejlepší péče. Stavěli jsem individuální stavbu, což vyžadovalo individuální přístup ze strany firmy i jejich subdodavatelů, který splnil moje očekávání. Co na firmě však nejvíce oceňuji, je její profesionalita, preciznost, skvělá komunikace a současně i přátelská atmosféra…Ještě jednou moc děkujeme za splnění snu

p. Eleni B. napsala:Se zakázkou firmy HK – DŘESTAV s. r.o. jsem byla spokojená.

p. Miloš D napsal:Velmi komunikativní otevřená firma, snaha uspokojit zákazníka, dobrý poměr výkon x cena, dobré dodací tně provedené stavby.

p. Petra E. napsala:Po všech stránkách jsem byla s firmou HK – DŘESTAV s. r. o. spokojená, firmu doporučuji komukoliv dalšímu.

p. Jan E. napsal:Byl jsem spokojen se zakázkou firmy a rád bych ji doporučil ostatním, byli jsme opravdu spokojeni s firmou HK – DŘESTAV . o.

p. Petr F. napsal:S firmou HK – DŘESTAV s. r. o. jsem spokojený, určitě bych ji doporučil ostatním. Dobře komunikují, spolupracují ějí práci kvalitně.

p. Jiří H. napsal:Firmu HK – DŘESTAV s. r. o. mohu doporučit, jsme spokojení od A do Z, včetně termínu splnění stavby, realizace, ity provedené práce.

p. Jakub H.  napsal:Samotný dům byl v pořádku, ale bylo by potřeba zlepšit komunikaci. Firma HK – DŘESTAV má hodně zakázek a dělá omy.

p. Miroslav H. napsal: Byl jsem spokojený se zakázkou firmy HK – DŘESTAV s.r. o. a rád bych ji doporučil ostatním.

p. Zdeněk J. napsal:Profesionální přístup a dodržování termínů.

p. Karel J. napsal:Firma splnila očekávání v požadované kvalitě a termínu.

p. Michal J. napsal:S firmou HK – DŘESTAV jsme byli spokojení a firmu bych doporučil všem. Jsem spokojen na 100 %.

p. Tomáš K. napsal:Firmu HK – DŘESTAV s. r. o. doporučujeme ostatním, jsme spokojeni jak s celkovým přístupem, kvalitou k i dodržováním termínů.

p. Michal K. napsal:Byli jsme spokojení s firmou HK – DŘESTAV s. r. o. , jak s dodržováním termínů, komunikací, tak s kvalitou lká spokojenost.

P. Petr K. napsal:Firma nabízí individuální řešení, maximálně se přizpůsobí zákazníkovi, kvalita provedené práce odpovídá ným standardům.

p. Milan K. napsal:Byl jsem spokojený se zakázkou firmy. Jednalo se o lokální firmu s perfektním proaktivním přístupem k zákazníkům. ele doporučuji.

p. Miroslav M. napsal:Byl jsem spokojený se zakázkou firmy HK – DŘESTAV s. r. o. a rád bych ji doporučil ostatním.

p. Pavel M. napsal:Kvalitně odvedená práce, dodržené termíny a neplatil jsem nic navíc, co nebylo předmětem smlouvy.

p. Petr N. napsal:S realizací domu společnosti HK – DŘESTAV s. r. o. jsem spokojený a firmu doporučuji. Realizace proběhla dobře eré podněty se řešili efektivní formou.

p. Václav N. napsal:Jsem spokojený s firmou HK- DŘESTAV s. r. o. a rád bych ji doporučil ostatním.

p. Petr O. napsal:Pozitivně hodnotíme rychlost a provedení zpracování.

p. Martin P. napsal:Kvalitní firma, rychlá výstavba, dobře odvedená práce.

p. Tomáš P. napsal:Byli jsme se službami i technickou kvalitou spokojeni. Splění termínů, dodržení ceny, takže si není nač stěžovat.

p. Petr R. napsal:Ocenili jsme vstřícnost a pomoc při plánování, pan Janouš nám při návrhu velmi pomohl. Vybudoval důvěru ve firmu TAV s. r. o. a oceňujeme profesionálnost a vstřícnost obchodního zástupce firmy při dopracování našich představ o našem domě a potom celkem hladký průběh při realizaci stavby.

p. Vojtěch Š. napsal:S firmou HK – DŘESTAV s. r. o. jsem byl spokojený, jak s dodržením termínů, komunikací, celkovým provedeném rmu určitě doporučuji ostatním.

p. Jan Š. napsal:Dodržení smlouvy, ceny i termínů.

p. Jaroslav Š. napsal:S firmou HK – DŘESTAV s. r. o. jsem byl spokojený. Firmu doporučuji, protože jejich práce odpovídá kvalitě a ceně.n>

p. Jitka Š napsala:Byla jsem s firmou HK – DŘESTAV s. r. o. spokojená. Perfektní provedení , ale menší problém byl v termínech.

p. Jan Š. napsal:Byl jsem spokojený s rychlostí provedení, s komunikací, s vedením firmy a samozřejmě i s celkovou kvalitou provedení.

p. Jaroslav Ž. napsal:S firmou HK – DŘESTAV s. r. o. jsem byl spokojený. Vše proběhlo podle našich přestav, v termínu a ě.

Audio reference

Rok 2017