Stupně dokončení stavby

 

Stavíme domy dle přání zákazníka v různých stupních dokončení díla:

„Na klíč“ tzn. dům připravený k nastěhování, bez kuchyňské linky a svítidel. Ceny jsou uvedeny bez DPH 15%. Cenová nabídka domů na webu neobsahuje dodávku a montáž: garáže, stáni, pergoly, přístřešku nad vchodem, přípojek vody, odpadů, elektřiny a plynu, krbu, kuchyňské linky, základové desky a ostatních příplatkových položek. Tyto položky zcela běžně zajišťujeme na přáni zákazníka jako příplatkové.

„Na klíč bez vybavení“ tzn. kompletně hotová stavba bez designových prvků (podlahy, dlažby, interiérové dveře, schodiště, sanitární vybavení, kuchyňské linky, svítidel). Ceny jsou uvedeny bez DPH 15%. Cenová nabídka domů na webu neobsahuje dodávku a montáž: garáže, stáni, pergoly, přístřešku nad vchodem, přípojek vody, odpadů, elektřiny a plynu, krbu, kuchyňské linky, základové desky a ostatních příplatkových položek. Tyto položky zcela běžně zajišťujeme na přáni zákazníka jako příplatkové.

„Rozšířená hrubá stavba“ tzn. exteriér domu je kompletně hotový, v interiéru připraveno na dodělání instalací, záklopů, podlah a konečných úprav. Ceny jsou uvedeny bez DPH 15%. Cenová nabídka domů na webu neobsahuje dodávku a montáž: garáže, stáni, pergoly, přístřešku nad vchodem, přípojek vody, odpadů, elektřiny a plynu, krbu, kuchyňské linky, základové desky a ostatních příplatkových položek. Tyto položky zcela běžně zajišťujeme na přáni zákazníka jako příplatkové.

„Ultrahrubá stavba“ tzn. stavba konstrukce domu. Cenu připravíme na vyžádání. Ceny jsou uvedeny bez DPH 15%.

Změny jsou možné dle dohody se zákazníkem. Podrobnější popis rozsahu dodávek nejdete v souboru ke stažení níže.